beni her şeyimle sevicek birini istiyorum istediğimde istediğim şekilde istediğim kadar beni sevicek biri.Ben bi robot yaratmak istiyorum.Acısın istemiyorum kalbim biraz daha dışarı kan pompolamasın istiyorum.Çok yorgunum . Hayat, ben dönme dolaba henüz adım atmışken durmuş gibi aynı.Bi de tepedeyken duranlar var.Manzaraları var.hiç bişeyi doğru yapamıyorum.Tamamlayamıyorum;hiç bi işim karşıdakini mutlu etmeye yetmiyo.Çekip gitmek istiyorum.Sadece düşüp dursam da yanımda benimle düşücek birinin olduğu bi yere gitmek istiyorum. ben hiç kimseyim. Hiç kimse olmak mı canımı sıkıyo yoksa dünya hiç kimseleri mi çiğneyip tükürüyo.
Ey tanrı;acı bu ufak yaratığa ; dindir ıstırabını henüz doğmamışken olduğu hali gibi;
öldür onu tanrım öldür ki doğmamış olsun bir felaket.Baş vermesin başarısızlık,güçsüzlük ayyaşlık ve fahişelik.Baş vermesin umutlar,cesaret ve aşk.
Ey tanrı, neden neden neden, neden bu midemin bulantısı geçmiyo? neden her dakika beynimin içinde filler tepişiyomuş gibi?neden ağzımın içi sahra çölünü andırıyo? Nerede sigaram? Tanrım sigaramı yakma nezaketinde bulunur musun cehennem ateşiyle ? Sonuçta sen benimsin. Sen beni değil ben seni yarattım.Varolmana ben izin veriyorum.Ben varsam varsın sende. Şuan beni neden hayatta tuttuğunu anladım.Hahahha zekice...Ama ben kazanıcam görüceksin.
xoxo ezgisama