Cześć wszystkim!
Mam 17 lat i we wrześniu idę do drugiej klasy liceum. W tym artykule chciałabym przedstawić parę ciekawych sposobów na to jak przygotować się na rozpoczynający się rok szkolny oraz jak wyglądać jak najlepsza wersja nas! Jeśli jesteście zainteresowani tym artykułem to zapraszam do czytania oraz do wspólnej zabawy!

Dwa miesiące wakacji mijają dość szybko, a my czasem zagonieni wiecznymi podróżami nie mamy czasu, aby w stu procentach wypocząć. Musimy też pamiętać, że nowy rok szkolny to nowi znajomi, doświadczenia, oraz wspomnienia, a nie tylko nauka. We wrześniu każdego roku wracamy do rzeczywistości, która nie zawsze musi być szara i nudna, możemy przecież zatrzymać lato na trochę dużej, prawda?

1. PODRĘCZNIKI
Jeśli masz w szafce stare podręczniki z zeszłego roku, jak najszybciej je wyciągnij i przejrzyj które z nich moga przydać ci się jeszcze w następnym roku. Gdy idziesz np na rozszerzenie z matematyki, angielskiego i biologi, zostaw te podręczniki - mogą ci się przydać. Resztę spokojnie możesz sprzedać młodszym rocznikom. W taki sposób zarobisz trochę pieniędzy, które zawsze mogą się przydać.

2. WORK OUT
Trochę ćwiczeń nikomu nie zaszkodzi. Ćwiczenia nie są tylko ważne po to, aby nasze sylwetka ładnie wyglądała, ale przede wszystkim po to, aby się odstresować oraz poczuć lepiej po ośmiu godzinach spędzonych w ławce. Zorganizuj sobie planner, w którym zaznaczysz dni, w które chcesz ćwiczyć oraz możesz na każdy dzień wybrać inne ćwiczenia! Np. W poniedziałek - mięśnie brzucha, Wtorek - nogi, Środa - ramiona, Czwartek - stretching.

3. WODA!
Pamiętaj, żeby pić bardzo dużo wody! Jest ona potrzebna, żeby nas mózg dobrze pracował.

4. UBRANIA
Teraz mój ulubiony punkt. Nowy rok szkolny to w pewnym sensie nowy początek. Warto wybrać się do sklepu i uzupełnić braki w swojej szafie. (W NASTĘPNYM ARTYKULE DOWIECIE SIĘ JAK ROBIĆ ZAKUPY I DOBIERAĆ ODPOWIEDNIE UBRANIA!) Pamiętajcie, że zawsze gdy coś kupujecie musicie pomyśleć, czy ta np bluzka będzie pasować do większej ilości spodni niż tylko czarne jeansy.

5. SKINCARE
Skóra jest bardzo ważna i nie mówię tutaj tylko o twarzy. Pamiętajcie, że nie możecie robić swojemu ciału niczego czego nie zrobilibyście swojej twarzy. Nie używajcie mocnych peelingów, a zróbcie swój własny ( kokos, olej kokosowy, cukier, łyżka soku z cytryny ).

6. DOBRA ZABAWA
Nawet nie wiecie jaki ten punkt jest ważny! Gdy siedzimy tyle godzin w szkole, każdy z nas potrzebuje odstresowania! Zapiszcie się na dodatkowe zajęcia z tańca, a może wolicie jogę, albo zawsze marzyliście, a by nauczyć się grać na pianinie. Wychodźcie ze znajomymi, spotykajcie się razem. A może dobrą zabawą dla ciebie jest książka i kubek gorącej herbaty? Każdy niech znajdzie coś dla siebie i sprawi, aby ten rok szkolny był niezapomniany!

To na tyle w dzisiejszym artykule! Zapraszam was na kolejne, które bedą pojawiać się regularnie dwa razy w tygodniu! Dajcie znać czy artykuł wam się podobał!| DO ZOBACZENIA!