SANA,

mask, sad, and grunge image cut, couple, and depression image sad, nothing, and black and white image sky, cry, and sad image
Bugünlerde hiç iyi hissetmiyorum. Ne sen beni ne de ben seni tanımıyorum. Bu güzel. Çünkü sana anlatabilirim değil mi? Lütfen beni yargılama,soru sorma sadece oku.
sad, ugly, and depressed image nirvana, kurt cobain, and grunge image american horror story, pretty, and ahs image aesthetic, background, and black image
Kırgınım. Ama güçlüyüm. Birkaç ay önce durduğunu sandığım aç kalma isteğim yeniden tüm zihnimi ele geçirdi. Az yiyorum,mükemmel olmaya çalışıyorum. Üç senedir böyleyim. Küçükken hep kilomla dalga geçtiler. Ailem bile sürekli zayıflamamı söylediler. Dedikleri şeyi yapmaya başlayınca durmamı istediler. Sürekli benden bir şeyler istediler. Asla o lanet olası ağızlarını kapatmadılar. Beni uçurumdan aşağı itene kadar hiç bir şeyi umursamadılar.
ugly, beautiful, and quotes image music, quotes, and aesthetic image
Medyanın ve toplumun bize yüklediği büyük bir güzellik algısı var ki. Ve ben bu algıya o kadar takmış durumdayım ki. Beyaz tenimi,kumral saçlarımı,ela gözlerimden nefret ediyorum. Sürekli güzel miyim diye soruyorum. Ve takıntılarımdan kurtulamıyorum. Ve sadece güzellik algıma değil. Her şeyi yanlış yaptığımdan o kadar eminim ki. Annem -eğitimci kendisi- IQ seviyemin yüksek olduğunu idda ettiğinde ve ölçtürmek istediğinde o kadar korktum ki. Ya gerizekalı çıkarsam dedim. Ve ölçtürmedim. O kadar yalnız hissediyorum ki. Her şeyi kiloma bağlıyorum. Kilolu olduğum için ilişki yaşıyamıyorum. Elbise eteklerimi giyemiyorum. O kadar kötü insanlar bunlara sahip olurken ben susuyorum. Sönük bir karaktere sahip değilim benimle dalga geçilmesine yada küçümsenilmesine tepkisiz kalamam. İnsanları küçümseyen insanlardan nefret ediyorum. Kilosuyla dalga geçip 'oha ne yedinde o kadar şiştin ahahh' diyen, çirkinsin, çirkin şşansı diyen insanlardan nefret ediyorum. Yalan söylemiycem biri benim bu özelliklerimde dalga geçince bende onun hassas yerlerinden vuruyorum. Çünkü kimsenin kilosuyla, dış görünüşüyle,dini,dili,ırkıyla dalga geçilemez.

Bu sefer yapacağım sevgili yabancı. Herkese göstereceğim
"kilo alsana,yemek ye" diyecekler. Canım yanıyor bunu anlatamam. Psikolojik bir sorun bu. Ve ben ne olursa olsun geri dönmeyeceğim. Lütfen bana saygı duy. Çünkü buna ihtiyacım var. Seni olanlardan haberdar edeceğim. Arkadaş olmak istersen çekinme.