Sevgili yabancı,

world, reset, and quotes image
Bazen sadece "her şey iyi olacak" diyorum. Biliyorumacım,öfkem,kırgınlığım hiç geçmeyecek. Benim gibi insanlar hiçbir zaman gerçeği yansıtamazlar fotoğraflar gibi. Dobra ve gerçekçi oluşumun bedelini hayatım boyunca çekeceğim. İnsanlar bazen çok saygısız olabiliyor. Kendinizi değiştirmek zorunda değilsiniz. İnsanların ağzına lafları tıka tıka kendinizi kabullendirin. Altta kalan siz değil onlar olsun. Ben artık kendi tercihlerimi özgürce dile getiriyorum. Dini görüşümü,yaşam tarzımı insanlara kabul ettirdim.
gif image
Birini seviyorsunuz diye onunda sizi sevmesi gerektirmiyor. O sizi sevmiyorsa siz onun yerine kendinizi sevin. O kadar takıntılı, insanlara güvenmeyen sesiz biriyim ki. Bazen ben hatayım. Hiçbir şey yapamıyorum diye düşünüyorum. Ama sonra düşünüyorum. Her sabah erkenden kalkıp spora gidiyorum. Çoğu yaşıtımdan gelişmiş bir edebiyat anlayışım görüşlerim var. Ailemden birçok farklı ırktan ve dinden insan olduğu için çoğu şeyi aştım. Ailemdeki herkes -farklı dinden ve ırktan olanlar- beni tebrik ediyor çünkü çok farklı biri olduğumu söylüyorlar.
anime, aesthetic, and sad image
Babam benim iyi bir yönetici olabileceğimi söylüyor. Herkes çok zeki olduğumu ve disiplinli olduğumu söylüyor. Bilmiyorum insanlar bana çok anlam yüklüyorlar. Kuzenim geçen gün sen ailede teksin hayat tarzın gurur verici dedi. Bilmiyorum bunlar beni korkutuyor. Bundan sonrasında ne olacağından korkuyorum. Hepimizin korkuları var değil mi? Bazı insanlar o kadar kötü ki. Ve onlar için o kadar üzgünüm ki. Çünkü onlardan güçlüyüm ve onlar kadar eksik değilim. Hepimiz bütün zorbalığa uğrayan ve kırılmışlar merak etmeyin. Tanrı elbet bir gün bizi hatırlayacaktır.

Sadece o güne kadar dua edin. " Tanrım lütfen hatırla beni"
Biliyorum bu yazılanlar birkaç saat dakika saniye sonra hepinizin aklından gidecek. Ama umut her zaman kalacak. Öfkenizi kırılmışlığınızı sevin. Yoksa dünya çok boktan bir yere dönüşür. Sizi seviyorum. Laf olsun diye değil. Sadece kırılmış birinin bunu okuduğunu düşünüyorum. Gözyaşları her gece ay en tepedeyken dökülüyor. Ve yalnız. Arkadaşlarının yanında bile yarım hissediyor. Bunlar bana kendimi hatırlatıyor. Sizi tüm benliğimle seviyorum. İyi olacaksın. Bana yazmanı istiyorum. Kırgın kalmak zorunda değilsin. Bunca şeyi sır olarak saklamak zorunda değilsin. Her şey yoluna girecek. Ve sen ayaklanıp onlara gününü göstereceksin.

SEVGİLERLE YABANCI.