Parti organizasyonlarında açılışlar ve kutlamalarda en çok tercih edilen süslemeler balon ve folyo balonlardır. En çok kullanılanları; Latex balon ve folyo balondur. Latex balonlar genellikle 30 cm ebatlarında çoğunlukla açılışlarda değişik renklerde görürüz. Folyo balonlarda çeşit bakımından daha fazladır. İsim harfli balon, yaşa göre rakam balon lar kişiye özeldir. Harfli folyo balon ve rakam folyo balonlar 100 cm’e kadar vardır. helyum gazı kullanarak folyo veya latex balonlarınızın havada uçmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm ürün ve malzemelerin seçiminde dikkat etmeniz gereken unsurun sağlıklı ve güvenilir ürün seçmek olduğunu unutmayınız. İnternet üzerinden alacağınız ürünlerde de orijinal üretim yeri ve sağlıklı olduğunu gösteren uluslararası standart simgelerini taşıdığına dikkat etmelisiniz.

Harf Folyo Balon

Partiler için balon seçimlerinde son dönemde folyo balon modelleri tercih ediliyor. Bu modeller genel olarak helyum gazlı olduğundan sürekli olarak havada dururken yere ya da belirli bir noktaya rahatlıkla bağlanabiliyor. Bu balon çeşidinde harfler ön planda olurken hem bebek partilerinde hem de doğum günü partilerinde bolca kullanılabiliyor.

İsteyen kişiler farklı renklerde üretilen bu ürünlerden yazlına baş harfler için satın alabildiği gibi parti kimin için yapılıyorsa tüm ismini de bu harflerden yazabiliyor. Altın ya da gümüş renginde olan bu balonlar oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarken odanın ya da masanın süslenmesinde çok önemli bir etmen olarak göze çarpıyor.

https://www.partifeneri.com