Jak wiecie, Jisung bierze udział w programie 'WHY NOT- The Dancer' razem z Lią Kim, Taeminem, Eunhyukiem oraz Gikwangiem, przez co leci do Los Angeles w celu nagrań. Ale to nie jest teraz ważne.

Chciałam tylko powiedzieć, jak bardzo fani i ogólnie ludzie są obrzydliwi.

Jisung ma pieprzone szesnaście lat, a już spotkał się z dotykaniem w miejscach sami wiecie jakich, przez co popłakał się na lotniku. Jisung to nastolatek, w oczach starszych ludzi to też dziecko, w oczach rodziców to dziecko, w oczach najstarszych członków NCT to DZIECKO. Jak bardzo trzeba być spaczonym, by dotykać kogokolwiek, gdy ta osoba tego nie chce?

Nie będę wstawiać zdjęć, bo nie o to chodzi, nie chcę by kogoś ten widok bolał tak jak mnie, dlatego apelacja, byście nie udostępniali NIGDZIE zdjęć płaczącego Jisunga. Miejmy nadzieje, że sprawa szybko się wyjaśni, ludzie, którzy zrobili mu krzywdę poniosą za to konsekwencje, a Jisung nie zrazi się do obcych, do ludzi i do fanów/dziewczyn, bo to może być najgorsze w tym wszystkim.

Nie chcę wyjść na przewrażliwioną, ale rozumiecie sytuacje. Nikt nie chciałby z was być dotykanym w tak intymnych miejscach. Dla mnie nawet dotykanie czyjejś twarzy, pleców czy ręki jest po prostu obrzydliwe, jeśli osoba na to nie pozwala.

Miejmy tą nadzieję, że wszystko będzie w porządku, bo jednak widok, który ja zobaczyłam jest naprawdę trudny do przeżycia.