Aj vy tak milujete vianoce ? Tak dnes budem písať o veciach ktoré ktoré mám na vianociach najradšej. Asi by som začala tým že zbožňujem posteľ, teplé kakao, zababušenie sa do deky a pozeranie vianočných filmov.Určite aj ty budeš somnou v tomto súhlasiť že samozrejme najkrajšie vianoce sú také ktré strávime s rodinou a proste s ľudmi ktorích máme radi.Ale teraz si predstav že si niekde v lese v krásnej zasneženej krajine na chatrči. Tam je veľký krb z ktorého ide teplo a ty pri ňom ležíš a čítaš knihu a vychutnávaš si ten moment. Čo môže byť viac ? U mňa asi ani nič.Presne takto si predstavujem vianoce ja. A čo ty ? Ako si predstavuješ vianoce ty.

Ale ako prvým by som skôr začala výzdobou, ktorú si každý rok užívam naplno. A ten kto povie že vianoce sú gídž tak sa vôbec nemýli pretože presne o tom sú vianoce. O veľa červenej a zelenej farby, všade svetiekla a kožušiny a ponožky na krbe a samozrejme ihličie.

Ďalšia z vecí čo mám rada sú prechádzky.Napríklad Vianočné trhy u nás na slovensku sú bežná každoročná vec. Prídete do mesta všade sú stánky, všade rozvoniava teplý punč, padá sneh a všetci sú naobliekaní a všade hraú vianočné pesníčky.Mojou každoročnou už by som povedala aj rutinou je že si oblejem rukavice punčom neni rok kedy by sa mi to nestalo.

A samozrejme nakoniec prichádza 24.Decembra a to je štedrovečerná večera kde sa všetci blízky stretneme za stolom spolu a vychutnávame si spoločne jedlo ktoré sme celý deň pripravovali.A v tento deň pre mňa vianoce končia.

Ďakujem za prečítanie a veľmi dúfam že sa páčilo. XO

PS: Už od dnes si začnite užívať vianoce a každý povinne už začnite zdobiť aspon svetielkami nad posteľou.

Do you love Christmas too? So today I will write about the things that I prefer at Christmas. I would probably start by loving bed, hot cocoa, knocking on blankets and watching Christmas movies. Even you will fall in this agree that, of course, the most beautiful Christmas we spend with our family and just people we love. Imagine somewhere in the woods in beautiful snowy countryside in the hut. There is a large fireplace from which the heat comes and you lie there and read a book and enjoy the moment. What can be more? Nothing about me. Exactly how I imagine Christmas. And how about you ? How do you make yourself Christmas?

But first, I would rather start with the decoration I use every year. And whoever says Christmas is a giant, they are not at all wrong, because that's exactly Christmas. A lot of red and green colors, everywhere lights and fur and socks on the fireplace and of course needles.

Another thing I like is walking. For example, Christmas markets in Slovakia are a regular everyday thing. You come to the city everywhere there are stalls, everywhere you make a warm punch, the snow falls and everyone is dressed up and play Christmas charts anymore. My annual year I would say and the routine is that I'm wearing gloves punch is not a year when it would not happen to me.

And of course, it comes to the 24th December, and it's a brighter evening where we all meet together at the table together and enjoy the food we have prepared all day. And on that day, for me, Christmas ends.

Thank you for reading and I very much hope that she liked it.

PS: From now on, start enjoying Christmas, and everyone must start dressing with lights above the bed.