Shqipe

albanian,kuq e zi, kosova, shqipe, shqipria, presheva, theni shqip,

Superthumb
8

@hekurani07 Disa njerΓ«z janΓ« si vitet nuk kthehen mΓ«, as qΓ« harrohen dhe as qΓ« pΓ«rsΓ«riten.  

Superthumb
Rezarta Elezaj
Rezarta Elezaj
@rezartaelezaj  
22

@rezartaelezaj Shqipeeee  

Superthumb
23

@shqipe_words "Die wahre SchΓΆnheit ist die SchΓΆnheit der Seele." πŸ‚  

Superthumb
21

@shqipe_words "Hol das Beste aus dir raus, nimm das Beste vom Leben."🍁